Başkan KONAK LGS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi.

Başkan KONAK LGS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi.
05/06/2021 Cumartesi

     Yunak Belediye Başkanı Ali KONAK 06 Haziran’da yapılacak LGS sınavı ile ilgili bir mesaj yayınladı.
     Başkan KONAK, Bilindiği gibi, Korona virüs tedbirleri sonucunda eğitim kurumlarımız belli bir süredir eğitim ve öğrenime ara vermiş bulunmaktadır. Öğrencilerimiz de bu süre zarfında Liselere Giriş Sınavlarına evlerinde çalışarak hazırlanmak zorunda kaldılar.
     Bilindiği üzere ilk kez böylesine olağanüstü bir dönemde bu sınavlar yapılacak. Belki birçok öğrencimiz bu şartlardan dolayı sınavlara istediği düzeyde hazırlık yapamamış olabilirler. Unutulmasın ki, hiçbir şey gençlerimizin sağlığından daha önemli değildir.
     Bu sınav hiçbir şeyin sonu değildir. Sınav başarısının hayat başarısı olmadığını bilmek gerekir.   Başarı ya da başarısızlığı her şeyin başlangıcı ya da sonu olarak görmemeli, öğrencilerimize bu konuda sonuna kadar destek olunmalıdır.
     Bu duygu ve düşüncelerle, LGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize sonsuz başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin topluma faydalı bireyler olması için bin bir fedakârlıkla emek veren öğretmenlerimize ve onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum. 

Yunak Belediyesi Başkanlığına
Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın
Önerilerinizi Buraya Yazın Gönder Butonuna Basın